Упаковка вантажу палетопакувальником з притиском

Упаковка вантажу палетопакувальником з притиском

24.07.2022

Для пакування нестабільних вантажів виробники палетайзерів спроєктували спеціальні притискні пристрої, які утримують продукцію на піддонах під час розкручування на поворотній платформі. Таким чином стабілізується палета, та продукти не розсипаються. Це зручно для пакування продуктів із різних сфер діяльності (напої, їжа, побутова хімія, фармацевтика, ритейл та інше), де є, як правило, безліч дрібних продуктів. Сучасні палетопакувальники оснащені системою контролю над рівнем притиску, що дозволяє делікатно утримувати палету під час обмотування й при цьому не роздавлювати вантаж.

Пакування вантажу палетопакувальником із притиском допомагає уникнути багатьох проблем під час роботи в харчовому секторі, коли раніше для стабільності при обертанні зверху на палету клали вантажі для утримання її під час розкручування. Інноваційні технології сьогодні дозволяють використовувати набагато ефективніші методи для безпечної роботи з нестійкими палетами. Палетайзери оснащуються високотехнологічними притискними пристроями, які максимально точно виконують завдання притиску нестійких товарів на піддонах. Роздрібні вантажі або невеликі коробки в кілька ярусів притискаються за рахунок пневматичної системи, яка чудово справляється при пакуванні багаторівневих хитких штабелів із різних товарів. Після фіксації вантажів процес проходить у звичайному режимі палетообмотувача. Самі ж притискні системи можуть бути вбудовані в конструкцію машини, зніматися чи комплектуватись окремо.

Серед успішних моделей палетообмотчиків з прес-блоками варто виділити OneWrap Plus від Siat. Це доступна машина, яка має конкурентні переваги над іншим обладнанням. 

OneWrap Plus — гарантія стабільного пакування

Напівавтоматичне обладнання на базі популярної моделі з додатковим удосконаленням у вигляді притискного пристрою. Може працювати з кількома типами кареток (М, FM, LP) з можливістю попереднього розтягування плівки до 300 %. Палетопакувальник включає ряд корисних функцій для безпеки обмотування у вигляді спеціальних фотодатчиків для ідеального контролю робочих процесів. За допомогою моторизованої системи натягу плівки з незалежним контролем виробництво отримує гарантію правильного нанесення плівки та економії матеріалу. За допомогою індивідуальних налаштувань на цифровій панелі керування можна підібрати ідеальне рішення для конкретних застосувань. Міцна конструкція з можливою вантажопідйомністю до 2400 кг, гнучкі налаштування гарантують надійну обмотку та оптимальну витрату плівки. Завдяки простій концепції управління та обслуговування це обладнання задовольнить індивідуальні потреби в різних сферах діяльності.

Особливості та переваги:

 • Престретч до 300 %
 • Вантажопідйомність до 2,4 тонн
 • Висота палети до 3000 мм
 • Притискний пневматичний пристрій
 • Модульна система
 • Зручність у встановленні та управлінні
 • Безпечна експлуатація
 • Особливо міцна конструкція
 • Двигуни вбудовані в колону
 • Відкритий поворотний стіл (HS) діаметром 1650 мм
 • 10 програм та 5 режимів для гнучкого налаштування
 • Економія ресурсів

Модель може бути укомплектована корисними опціями та аксесуарами для отримання максимального результату під час пакування: поворотними столами (пандусом, каркасом ями, відкритим поворотним столом), механічною, електромагнітною або моторизованою кареткою, фотодатчиком для чорних та прозорих товарів, пристроєм автоматичного обрізання плівки, вагами та версією для низьких температур (до -20 °C).

Прес-блок забезпечує безпечне та рівномірне пакування легких вантажів, має незалежність від використовуваних програм та налаштувань параметрів.

Обладнання вироблене в Італії, сертифіковане та відповідає стандартам ЄС. Рекомендуємо проконсультуватися з дистриб’ютором Siat в Україні для оптимального вдосконалення своєї виробничої лінії.

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

   Залишіть, будь ласка, свої контакти.

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.