Smipack FW — серія автоматичних пакувальників “флоупак”

Smipack FW — серія автоматичних пакувальників “флоупак”

31.07.2023

Вступ

Італійський виробник інноваційних та високоякісних технологій представляє серію автоматичних пакувальних машин із системою “flow pack”, яка розроблена відповідно до технологічних платформ Industry 4.0 та IoT. Сімейство FW доповнює гаму машин Smipack, роблячи ставку на середній рівень продуктивності – від 60 упаковок за хвилину. Усі 14 машин серії виготовлені з надійних компонентів за стандартами ЄС та мають високий рівень конкурентоспроможності на ринку.

У машинах використовується такий самий корпус, як і в серії XP, із групою електроелементів, розташованих зверху апарату, що робить їх компактними та простими в обслуговуванні. Устаткування оснащене стандартним вхідним конвеєром. Доступні конфігурації з верхнім та нижнім розміщенням бобіни.

Серію можна поділити за трьома принципами дії:

  1. Версія з термоножем, що обертається (6 моделей).
  2. Версія з поперечним термоножем та уривчастим режимом (4 моделі).
  3. Версія з системою безперервного запаювання “рух коробки” (box motion) (4 моделі).

Версія з системою спаювання з термоножем, що обертається, працює з широким спектром продуктів неправильної форми і невеликих розмірів, які надходять у машину по одному або групами. Пакування здійснюється в пакети з еластичного матеріалу (простого або спареного) зі швидкістю від 60 до 200 виробів на хвилину (залежно від моделі). Операції з протягування, спаювання та загинання плівки виконують три пари коліс, які відкриваються пневматично. Динамічний та регульований конформатор оснащений комплектуючими та створює оптимальні умови для простого та швидкого пакування.

Smipack FW – автоматичні флоупак-пакувальники

Моделі з обертовим термоножем: FW550E-FW750E, FW550-FW750, FW550LR-FW750LR

Машини оснащені системою запаювання з термоножем, що обертається, і вхідним конвеєром 1500 мм з регульованими напрямними і блокуючими лопатями, що легко знімаються, вхідним конвеєром
2000 мм зі знімним полотном для легкого очищення й регульованими напрямними, факультативним вхідним конвеєром 2000 мм із системою блокувальних лопатей, що легко знімаються. Робоча поверхня ковзання продукту виготовлена ​​із нержавіючої сталі AISI304. Поздовжня запайка складається з трьох пар коліс протягування: перша пара протягує плівку, друга — виконує запаювання, третя — загинає плівку.

Пневматичний пристрій забезпечує відкривання коліс поздовжнього запаювання. Утримувач бобіни може бути розташований зверху або знизу (залежить від моделі), вал тримача бобіни з пневматичним розширенням. Динамічний конформатор плівки стандартної комплектації разом із комплектуючими.

Моторизований вихідний конвеєр може регулюватися за висотою маховика. По всій довжині стрічки вхідного конвеєра розташовані ящики для збору відходів. На обладнанні встановлена ​​система FLXMOD з кольоровим дисплеєм 7′, технологією “touch screen” та інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом для керування машиною, модулями управління ВХ/ВИХ для цифрових та аналогових входів/виходів, контролем зчитування показань термопар. Можливість запам’ятовування до 50 робочих циклів. Обладнання відповідає європейським нормам СЕ.

Smipack FW – серия автоматических упаковщиков “флоупак”

FW550E-FW750E

Бюджетні версії з одним поперечним запаювальним термоножем мають продуктивність до 60 виробів за хвилину, з двома поперечними запаювальним термоножами — до 120 виробів за хвилину. Автоматична пакувальна машина “флоупак” із запаюванням ротаційного типу має ширину ножа, що запаює, від 250 до 350 мм і максимальну висоту упаковки від 80 до 120 мм. Ширина рулону з плівкою – від 550 до 750 мм (залежить від моделі).

FW550-FW750

Автоматична пакувальна машина “флоупак” із запаюванням ротаційного типу з продуктивністю до 100 виробів за хвилину з одним поперечним запаювальним термоножем та до 200 виробів за хвилину з двома поперечними запаювальними термоножами. Ширина запаювального термоножа — від 250 до 350 мм, а максимальна висота упаковки — 120 мм. Ширина рулону з плівкою – від 550 до 750 мм (залежить від моделі).

FW550LR-FW750LR

Автоматична пакувальна машина “флоупак” із запаюванням ротаційного типу, нижнім розміщенням бобіни, з продуктивністю до 100 виробів за хвилину. Ширина ножа, що запаює, від 250 до 350 мм, а максимальна висота упаковки — 120 мм. Ширина рулону з плівкою – від 550 до 750 мм (залежить від моделі).

Моделі з уривчастим термоножем: FW550S-FW750S, FW550S-LR-FW750S-LR

Моделі оснащені системою запаювання поперечним термоножем з уривчастим режимом (система як і в машинах серії HS). Доступні у версіях із розміщенням тримача бобіни зверху або знизу. Основні параметри такі самі, як і в інших моделях. Максимальна висота упаковки – від 120 до 200 мм, максимальна продуктивність – до 40 виробів на хвилину.

Продукт зупиняється перед обрізанням плівки. Термоніж рухається за принципом вгору/вниз.

Моделі із системою безперервного запаювання “рух коробки” (box motion): FW550S SERVO–FW750S SERVO, FW550S-LR SERVO–FW750S-LR SERVO

Машини оснащені системою безперервного запаювання “рух коробки” (box motion) за допомогою електронно-керованого кулачка з автоматичною установкою розмірів. Доступні у версіях із розміщенням тримача бобіни зверху або знизу. Основні параметри такі самі, як і в інших моделях. Максимальна висота упаковки – від 250 до 350 мм, максимальна продуктивність – до 80 виробів за хвилину.

У версії SERVO встановлений такий самий ніж, як і в серії HS, він рухається в поздовжньому напрямку (вгору/вниз та в поздовжньому напрямку). Така система дозволяє збільшити швидкість запаювання. Версія оснащена стандартним моторизованим конвеєром, що подає, на відміну від версії з термоножем, що обертається (конвеєр з ланцюгом зі штовхачами). Тому SERVO універсальніша для роботи з різнотипною за габаритами продукцією.

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

      Залишіть, будь ласка, свої контакти.

      Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.