Smipack Flow Pack FW300E — автоматичне рішення початкового рівня для пакування малих продуктів

Smipack Flow Pack FW300E — автоматичне рішення початкового рівня для пакування малих продуктів

17.10.2023

Вступ

Дизайн інтелектуальних пакувальних рішень постійно адаптується до незліченних типів продуктів, присутніх на ринку, у тому числі до товарів невеликих розмірів, для яких наразі доступні передові технології, що відповідають їх конкретним характеристикам і особливостям.

Розробка ефективного та функціонального обладнання має ґрунтуватися на таких ключових концепціях, як економія бізнес-ресурсів та турбота про довкілля. Скориставшись цими принципами, SMIPACK випустила нову модель FW300E — пакувальник флоупак, призначений для пакування продукції невеликих розмірів з максимальною швидкістю 90 упаковок за хвилину.

Універсальність, функціональність та зручність: все це у невеликому просторі

Характеристики, якими виділяються пакувальні машини флоупак серії FW, варіюються від високого захисту продукту до широких можливостей індивідуального налаштування упаковки. Не слід забувати при цьому про важливу перевагу — економію ресурсів та мінімізацію відходів матеріалу.

Нова модель FW300E орієнтована на сегмент початкового рівня і до стандартних характеристик цієї лінійки машин SMIPACK додає надкомпактний дизайн, що робить її надзвичайно зручним варіантом на ринку з прийнятним співвідношенням ціна/якість.

флоупак упаковка укр

Великі переваги маленької моделі

Маючи високий рівень безпеки, ця компактна, але потужна пакувальна машина дозволяє обробляти широкий спектр продуктів невеликих розмірів завдяки інноваційним та універсальним технічним рішенням, які забезпечують швидку та легку зміну формату та, відповідно, низькі виробничі витрати для користувача.

fw300e smipack рішення флоупак

Основні переваги FW300E:

  • Економічність
  • Безпека
  • Інноваційність
  • Ефективність

SMIPACK завжди приділяла велику увагу вимогам ринку та усвідомлювала важливість покриття якомога більшої кількості секторів своїм асортиментом пакувальних машин.

Для отримання детальної інформації про обладнання серії FW та відповідні ціни можна зв’язатись з нашим відділом продажів за тел.: 0 800 33 04 07.

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

      Залишіть, будь ласка, свої контакти.

      Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.