Особливості вибору термозбіжного обладнання

Особливості вибору термозбіжного обладнання

28.08.2022

Сучасні пакувальні технології дозволяють максимально ефективно та економічно працювати з більшістю видів продуктів та виробів. Інноваційні рішення торкнулися ринку термозбіжних машин і пакерів. Завдяки широкому асортименту пристроїв виробництва можуть підібрати найвигіднішу систему для задоволення потреб у своїй діяльності — від простих ручних та напівавтоматичних моделей до складних автоматичних ліній. Варіантів для кожної галузі безліч. При цьому машини можна налаштувати під кожне пакування для успішної реалізації своїх товарів.

Під час вибору термозбіжного обладнання важливо не тільки розуміти особливості своєї продукції та пакувально-фасувальної лінії, але й які вимоги та цілі підприємство ставить для покращення свого бізнесу. У план з оптимізації закладається бюджет, підготовка до встановлення та запуску нового обладнання в роботу.

Особливості та види термозбіжних машин

Термоусадка на сьогодні залишається одним із найпопулярніших видів герметизації різнотипної продукції для продовження терміну її придатності та зручності при транспортуванні. Під час роботи використовується спеціальна плівка, якою обертається продукт або група товарів, після чого усаджується за допомогою гарячого повітря, обрізається в потрібному місці для створення максимально еластичного та герметичного пакунку. У результаті споживач отримує продукцію, що ідеально проглядається, яка захищена від пилу, вологи й повітря.

Головною особливістю цих машин є автоматизація процесів пакування. За рівнем автоматизації виділяють:

  • ручні;
  • напівавтоматичні;
  • автоматичні.

Устаткування працює з різними типами плівок: ПОФ, ПВХ та ПЕ. Деякі пакери можуть одночасно комбінувати плівку з іншими матеріалами (лотки, картон та інше). Для роботи з ручними пристроями оператору необхідно постійно вручну обмотувати продукцію та розміщувати її в камеру для обдування, розрізати та після забирати готовий пакунок. Напівавтоматичні та повністю автоматичні високопродуктивні системи всі основні функції виконують самостійно.

Сучасні моделі оснащені сенсорними панелями управління, де можна налаштувати навіть делікатне пакування. Сертифіковане обладнання з енергозберігаючими компонентами, що відповідає концепціям Industry 4.0 та IoT, дозволяє контролювати процес роботи, у віддаленому режимі аналізувати працездатність та ефективність машини. Ці системи легко інтегруються у високопродуктивні лінії та можуть налаштовуватися під індивідуальні потреби замовника.

Правильний вибір термозбіжної машини

Визначившись із поставленими завданнями та бюджетом, виробництво може відсікти більшу частину пропозицій та зосередити свою увагу на конкретних моделях. Під час вибору важливо розуміти, що вартість обладнання залежить не тільки від характеристик, але й від якості компонентів і особливостей конкретних машин. Рекомендується купувати обладнання виключно від перевірених брендів, що зарекомендували себе, які активно розвивають цей напрямок. Це дозволить отримати якісний продукт із міцних компонентів.

Для вибору оптимального рішення для свого бізнесу важливо проконсультуватися з фахівцями, які допоможуть не лише підібрати обладнання для лінії, а й пакувальний матеріал. Рекомендується вибирати сертифікованих офіційних дистриб’юторів, які нададуть гарантію, допоможуть із встановленням та навчанням персоналу.

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

      Залишіть, будь ласка, свої контакти.

      Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.