Обладнання для пакування в термозбіжну плівку. Новинка від Smipack – передова технологія для пакування штабельованих продуктів

Обладнання для пакування в термозбіжну плівку. Новинка від Smipack – передова технологія для пакування штабельованих продуктів

31.07.2023

Вступ

Для високопродуктивних виробників сипучих сумішей, заморожених продуктів та інших товарів харчової та нехарчової промисловості Smipack пропонує унікальну розробку для пакувальної лінії — пакувальник у термозбіжну плівку з інтелектуальною подачею та штабелюванням продукції. Новинка на ринку дозволяє значно підвищити швидкість та ефективність на виробництві, мінімізуючи процес укладання та сортування, знижуючи завантаженість операторів та покращуючи логістичні можливості.

Компаніям, які працюють у різних секторах, необхідно швидко адаптувати свої виробничі потужності до нових вимог та тенденцій ринку. Щодня дедалі більше виробництв зацікавлені в організації своїх внутрішніх процесів у такий спосіб, щоб забезпечити правильне поєднання відповідального використання ресурсів, ефективності виробництва та передових технологій, які необхідні для пакувальної галузі.

Ефективність – ключове значення у світі пакування

Завжди чутлива до нових потреб своїх клієнтів та ринку загалом компанія Smipack вирішила випустити модель BP802AR 350ST-VS — пакувальник у термозбіжну плівку із запаювальною планкою та інтегрованим укладачем продуктів на прогресивних рівнях. Обладнання пропонує численні переваги з погляду економії ресурсів завдяки використанню технічних рішень, натхненних принципами Industry 4.0 та IoT.

BP802AR 350ST-VS

BP802AR 350ST-VS плюс смарт-пристрій на вході в машину

Модель BP802AR 350ST-VS особливо підходить для фінальних ліній на підприємствах, де встановлені машини для пакування в картонні коробки або пакети з високою продуктивністю до 120 продуктів на хвилину. Ідеально функціонує у харчовому секторі.

BP802AR 350ST-VS

Пакувальник у термозбіжну плівку Smipack BP802AR 350ST-VS автономно керує сипучими продуктами, що надходять з виробничої лінії. Завдяки кільком рухам електронних осей легко та швидко укладає товари у вертикальні стопи за допомогою інноваційної системи укладання, керованої серводвигунами. Після цього інтелектуального процесу складені продукти пакуються у плівку з використанням традиційних пакувальних пристроїв серії BP, розроблених Smipack, які дозволяють швидко та просто змінювати формат упаковки.

SMIPACK постійно в пошуку передових технологій для високої ефективності виробничих процесів

Нова інтегрована система штабелювання, що використовується Smipack, оснащена передовою технологією, яка гарантує високу продуктивність та сприяє значному покращенню лінійної логістики, наприклад скороченню переміщень операторів та вантажно-розвантажувального обладнання на підприємствах користувача.

BP802AR 350ST-VS

Серія блокових пакувальників у термозбіжну плівку BP створена для високошвидкісного групового пакування пляшок з рідинами, металевих банок, пакетів із сумішами та інших товарів. Серед особливостей моделей цієї серії варто відзначити наявність двох поперечних зварних ножів та одного відрізного ножа. Сучасні машини мають підвищений рівень безпеки та моноблочну структуру для полегшення доступу для персоналу до елементів електричних схем.

Переваги серії BP:

  • Групове пакування продуктів довжиною до двох метрів
  • Захисні датчики зварного ножа
  • Швидке та зручне налаштування параметрів під конкретні габарити упаковки
  • Легко інтегрується у виробничі лінії

BP802AR 350ST-VS

Для отримання додаткової інформації про нову термозбіжну модель BP802AR 350ST-VS та про всі інші пакувальні рішення, що постачаються SMIPACK, зв’яжіться з нашим відділом продажів за тел.: 0 800 33 04 07.

 

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

      Залишіть, будь ласка, свої контакти.

      Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.