Мобільний палетопакувальник SIAT BeeWrap+: особливості та переваги

Мобільний палетопакувальник SIAT BeeWrap+: особливості та переваги

24.08.2023

Вступ

Акумуляторний робот SIAT BeeWrap+ – це мобільна пересувна палетопакувальна машина, призначена для палетування піддонів із різногабаритними вантажами стретч-плівкою. Робот-палетопакувальник SIAT BeeWrap+ підходить для пакування важких палет, нестабільних вантажів, об’єктів незвичайних форм і великих розмірів. Мобільний обмотувач оснащений цифровою панеллю керування, яка дозволяє користувачеві легко та функціонально змінювати різні параметри та налаштувати індивідуальні програми циклу пакування піддонів із вантажами у стретч-плівку.

Особливості та переваги

Обладнання підходить для роботи з харчовими та нехарчовими продуктами. Воно безпечне та економічне. Гнучке у налаштуваннях і може комплектуватися спеціальними опціями та аксесуарами.

Beewrap+

Переваги:

 • легкість у використанні: інтуїтивна та зручна панель керування;
 • можливість налаштування за допомогою різних систем розтягування стретч-плівки та колон;
 • мобільність завдяки зручній ручці для ручного переміщення;
 • безліч запобіжних пристроїв для безпечніших умов роботи;
 • безпечна батарея AGM: не шкодить здоров’ю і підходить для закритих приміщень, а також для роботи з харчовими продуктами.

Завдяки модифікаціям, ергономічному дизайну, нещодавно оновленим функціям, а також новій технології сухих акумуляторів AGM робот-палетообмотувач BeeWrap+ гарантує більш високу автономність роботи (до 400 циклів на одному заряді) та підвищує безпеку машини.

Мобільний палетопакувальник SIAT BeeWrap+: особливості та переваги

Особливості:

 • енергозбереження – автоматичне відключення машини після 10 хвилин бездіяльності;
 • безпека насамперед завдяки новій технології сухих акумуляторів AGM, пов’язана з обслуговуванням акумулятора та уникненням витоків кислоти;
 • тривалий термін служби батареї та її автономність – до 400 циклів пакування палет на одному заряді акумулятора;
 • легше транспортувати – завдяки технології AGM (на акумулятори не поширюються жодні обмеження при транспортуванні);
 • висока безпека – BeeWrap+ у стандартній комплектації включає декілька функцій безпеки;
 • збільшена виробнича потужність – завдяки індивідуальним налаштуванням;
 • універсальне використання – підходить для збірних палет, нестандартних або дуже великих та круглих за формою вантажів;
 • гнучкість та мобільність – машину легко переміщати в різні місця для пакування;
 • модульна система – задоволення індивідуальних потреб з можливістю встановлення необхідних опцій та аксесуарів;
 • простота використання завдяки простій концепції управління;
 • відповідає вимогам CE – розроблено та вироблено в Італії відповідно до стандартів безпеки ЄС.

Панель керування

Налаштування параметрів палетопакувальника здійснюється швидко завдяки зручній панелі керування. Десять програм для роботи допоможуть вибрати найоптимальніший режим пакування палет, що підходить для конкретного завдання. Систему можна налаштувати, щоб керувати машиною як у напівавтоматичному, так і автоматичному режимах, у тому числі дистанційно. Індивідуальні швидкості руху каретки (вгору/вниз) дозволяють підібрати потрібну швидкість намотування стретч-плівки. Зручні кнопки, джог-селектор та аварійна кнопка розміщені відповідно до правил безпеки.

Beewrap панель управления

Акумулятор та безпека

Стандартні акумулятори AGM дозволяють запакувати до 400 піддонів з вантажем за одну зарядку (європіддон заввишки 1,5 м, цикл вгору-вниз, вкл. 2 верхні + 2 нижні обгортання, натяг плівки — 10 daN). Технологія AGM завдяки відсутності кислоти робить ці акумулятори найбільш підходящими для мобільних рухів, оскільки вони особливо стійкі до вібрації. Час зарядки – близько 8 годин.

Характеристики акумулятора: 2x AGM 12В 87 Ач (C5).

beewrap безопасность

Функції безпеки обмотувача палет BeeWrap+ включають систему сигналізації та звукового оповіщення, а також захисний бампер із датчиками, які негайно зупиняють пристрій у разі виявлення контакту зі стороннім предметом.

beewrap оповещение

Опції та аксесуари

Мобільний акумуляторний пересувний робот-пакувальник палет BeeWrap+ SIAT може бути оснащений кареткою таких типів: LP, FM, M. Можна замовити колону висотою 2100 (стандарт) та 2600 мм (опція) для індивідуальних потреб.

Додаткові опції та аксесуари:

 • Фотоелемент для темних або відбивних поверхонь
 • Пристрій для автоматичного обрізання стретч-плівки в кінці циклу пакування (тільки на каретках з престретчем типу LP)
 • Каретка для пакування в сітку
 • Подвійне колесо, що обгинає вантаж по периметру
 • Дистанційне керування (пульт керування)
 • Немаркі колеса, що не залишають слідів на підлозі
 • Спеціальні колеса для абразивної підлоги

Принцип роботи

Мобільний палетообмотувач функціонує за простим принципом:

 1. Машину достатньо перемістити в зону пакування поруч із вантажем за допомогою спеціальної ручки-керма (рух моделі здійснюється за допомогою приводу, оператору потрібно лише направити її в необхідне місце).
 2. Заправити рулон із плівкою (за потреби) згідно з інструкцією на каретці.
 3. Прикріпити кінець плівки до вантажу (піддону).
 4. Налаштувати параметри пакування на панелі керування (вибрати збережену програму або створити індивідуальну).
 5. Запустити обладнання в роботу.

Після запуску обладнання визначає за допомогою фотоелемента об’єкт, який необхідно обмотати стретч-плівкою, та самостійно приступає до пакування, обертаючись навколо вантажу (оператор отримує звукове сповіщення про початок циклу обмотування). Під час руху мобільного робота-пакувальника каретка переміщається за заданими параметрами (вгору/вниз колоною) і точно наносить встановлену в програмі кількість витків на конкретному місці палети. Якість нанесення стретч-плівки не поступається стаціонарним палетопакувальникам. Після завершення всіх циклів обмотування машина зупиняється. Оператору потрібно відрізати кінець матеріалу, та палета готова до транспортування.

Кому підійде це обладнання?

Автоматичний мобільний палетопакувальник SIAT BeeWrapPlus – простий, потужний і безпечний робот-обмотувач, який забезпечує продуктивну роботу навіть у найменш доступних місцях.

beewrap ідеально для

Робот-палетопакувальник ідеально підійде для пакування збірних вантажів, мішків, коробів, напоїв, побутових та споживчих товарів, продуктів харчування, фармацевтичної продукції, а також у логістичній індустрії та сфері електронної комерції. Замовити новинку від SIAT вигідно та з гарантією 24 місяці можна через офіційного дистриб’ютора в Україні – компанію Манупакеджинг (Україна).

В огляді використано таке пакувальне обладнання:

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

   Залишіть, будь ласка, свої контакти.

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.