Міжнародний форум харчової промисловості та упаковки IFFIP. Манупакеджинг Україна на Пак Експо у Києві

Міжнародний форум харчової промисловості та упаковки IFFIP. Манупакеджинг Україна на Пак Експо у Києві

10.07.2023

Вступ

Із 21 по 23 червня у столиці України провели масштабний форум, присвячений кільком напрямам. Цілі заходу — продемонструвати новинки обладнання та програмного забезпечення для харчової та хлібобулочної промисловості, обговорити сучасні тренди та проблеми, налагодити комунікації з бізнесом та залучити інвестиції. IFFIP стала провідним ланцюгом між постачальниками та виробниками.

Международный форум пищевой промышленности и упаковки IFFIP. Манупакеджинг Украина на Пак Экспо в Киеве 1

Міжнародна виставка була поділена на чотири основні сектори:

 • виставка пакувальної індустрії (Пак Експо);
 • виставка виробників та постачальників продуктів харчування та напоїв (Прод Експо);
 • виставка обладнання для харчової промисловості (ПРОДТЕХМАШ);
 • виставка обладнання та інгредієнтів для хлібобулочної промисловості (хлібопекарська та кондитерська промисловість).

Пак Експо — найбільший міжнародний виставковий захід із багаторічною успішною історією. Виставка стала головною подією року для фахівців у галузі пакувальних технологій. Як показала практика, це один із актуальних та ефективних інструментів для взаємовигідної роботи в секторі B2B для просунутих гравців та початківців пакувальної індустрії. Надається унікальна можливість отримати клієнтів та постачальників, адже одне з головних завдань — отримання безпечної та привабливої упаковки для подальшої вигідної її реалізації на ринку. Для цього потрібне високотехнологічне обладнання для блискавичного реагування на зміни ринку. Одночасне проведення одразу кількох виставок з різних напрямів розширює можливості для потенційної співпраці та пошуку нових замовників.

Международный форум пищевой промышленности и упаковки IFFIP. Манупакеджинг Украина на Пак Экспо в Киеве 2

Європейські технології від Манупакеджинг

Команда Манупакеджинг Україна активно бере участь у подібних івентах та з радістю готова поділитися своїм досвідом та знаннями в галузі пакувальних рішень для бізнесу.

На Пак Експо ми продемонстрували кілька актуальних технологій для різних секторів ринку, таких як:

 • упаковка флоупак (flow pack) від Smipack;
 • напівавтоматична та автоматична термоупаковка ПОФ-плівкою від Smipack;
 • упаковка коробів за допомогою формувальника та заклеювача Siat;
 • обандеролювання продукції за допомогою BandAll;
 • транспортна упаковка за допомогою палетопакувальників Siat;
 • мобільний інвертор палет Toppy.

Флоупак-обладнання

Smipack Flow Pack

На івенті команда Манупакеджинг виділила флоуфпак-машину від Smipack. Сьогодні така упаковка користується величезною популярністю та затребувана в багатьох секторах ринку.

Цитата керівника відділу продажу обладнання

Сучасна серія горизонтальних автоматичних пакувальників флоупак FW від Smipack гарантує якісне пакування продукції в тришовний пакет із продуктивністю до 80 упаковок за хвилину. На виставці була представлена модель FW550 з термоножем, що обертається, яка працює з широким спектром продуктів висотою до 120 мм. Модель оснащена вхідним конвеєром 1500 мм з регульованими напрямними, що легко знімаються, блокуючими лопатями і системою очищення. За допомогою сенсорної панелі керування обладнання налаштовується під конкретну упаковку. Система відповідає концепціям Industry 4.0 та IoT.

Международный форум пищевой промышленности и упаковки IFFIP. Манупакеджинг Украина на Пак Экспо в Киеве 3

Флоупак – тренд в Україні, оскільки пандемія та війна внесли свої корективи в упаковку та вимоги до неї. Багато продуктів харчової промисловості тепер використовують тришовні пакети. Якісне та герметичне пакування одиночної та групової продукції в прозорий або брендований матеріал значно покращує релевантність ваших продуктів на полиці маркету.

На виставці було продемонстровано роботу з одиночною упаковкою круасанів та груповою упаковкою печива в прозору плівку (Bio PP).

Международный форум пищевой промышленности и упаковки IFFIP. Манупакеджинг Украина на Пак Экспо в Киеве 4

Переваги флоупак:

 • економічність;
 • презентабельність;
 • безпека;
 • зручність.

Международный форум пищевой промышленности и упаковки IFFIP. Манупакеджинг Украина на Пак Экспо в Киеве 5

Для успішної реалізації товарів можна використовувати пакет із друком, що надає йому привабливого вигляду.

Термозбіжне обладнання

Були презентовані дві найпопулярніші машини з термоусадки: ковпачна модель SL55 і напівавтоматичний L-запаювач FP560A з термотонелем T450.

Международный форум пищевой промышленности и упаковки IFFIP. Манупакеджинг Украина на Пак Экспо в Киеве 6

SL55 — компактний напівавтомат для штучного та групового пакування в термозбіжні плівки (ПВХ, ПЕ та ПОФ). Машину легко переміщати у зручне для роботи місце та переналаштувати під необхідний обсяг продукції. Це економічний варіант для бізнесу.

Smipack SL55 (выставка)

FP560A+T450 — ідеальна комбінація L-запаювача та термотонелю. Напівавтоматичне рішення, оснащене ножем із тефлоновим покриттям та системою охолодження для створення якісного шва. Термотонель із регуляторами потоку повітря для оптимального обдування упаковки. Роликовий транспортер із гумовим покриттям не залишає слідів на плівці.

Smipack FP560A+T450 (выставка)

Обладнання від Smipack відрізняється високоякісними компонентами та можливістю гнучких налаштувань.

Заклеювач та формувальник коробів

Серія сучасних напівавтоматичних заклеювачів коробів Nastro-SB від Siat демонструє максимальну гнучкість у налаштуваннях. На заході представлена модель X5 із ручним регулюванням розміру короба (малий та середній).

Siat x5 (выставка)

Новий дизайн конструкції дозволяє витримувати великі навантаження та працювати з високою продуктивністю до 1200 кор./год. Контроль тиску на короб та налаштування акселерації дозволяють ідеально заклеїти короб. Машина спроєктована з використанням інноваційних технологій.

Международный форум пищевой промышленности и упаковки IFFIP. Манупакеджинг Украина на Пак Экспо в Киеве 7

Формувальник F105 – напівавтоматичне ефективне обладнання з простою та надійною конструкцією. Дозволяє заощаджувати до 50 % часу на формування короба, якщо порівняти з ручною упаковкою. Простий і практичний у користуванні, формує та утримує короб для наповнення продукцією та подальшого його заклеювання. Продуктивність моделі — до 600 коробок на годину.

Siat F105 (выставка)

Заклеювачі та формувальники Siat відрізняються своєю продуктивністю, міцністю конструкції та надійністю компонентів.

Обандеролювач

Для екообв’язування продукції спеціальними бандажними стрічками представлена модель Standalone від BandAll. Обладнання дозволяє створювати презентабельну та зручну упаковку, яка виділятиметься на полицях маркетів. Машина має модульну структуру та її легко переміщати в будь-яке місце для роботи. Standalone – універсальна та оснащена величезною кількістю опцій для швидкого та ефективного бандажу продукції з різних секторів ринку. Може функціонувати зі стрічками шириною 20, 28, 40, 48, 60, 75, 100 та 125 мм, а з опцією Multi-Width обладнання може працювати одразу з кількома діапазонами розмірів стрічок.

Обандеролювач (выставка)

Таке рішення дозволяє значно скоротити витрати на матеріали та швидко окупається. Економічна та екологічна упаковка стає доступнішою на ринку України.

Международный форум пищевой промышленности и упаковки IFFIP. Манупакеджинг Украина на Пак Экспо в Киеве 8

Палетопакувальники

Палетопакувальники від Siat – гарантія високої європейської якості та надійної упаковки. На виставці були представлені дві моделі OneWrap (M та LP) з різними каретками для демонстрації особливостей розтягування плівки та обмотування палет при різних налаштуваннях обладнання.

Международный форум пищевой промышленности и упаковки IFFIP. Манупакеджинг Украина на Пак Экспо в Киеве 9

М – це найпопулярніша і найпоширеніша модель на ринку, LP – проста і універсальна в роботі з різнотипними вантажами з широким діапазоном налаштувань, найпопулярніша у своєму класі з вантажопідйомності та багатофункціональності. OneWrap відрізняється надійністю конструкції та простотою в обслуговуванні.

Siat OneWrap (выставка)

Мобільний інвертор палет

Обладнання від Toppy забезпечує безпечну та швидку заміну піддонів. Дозволяє мінімізувати час та сили на трудомісткі процеси перекладання вантажів з одного піддону на інший. Представлена мобільна версія інвертора Ph Advance універсальна та виконує операцію із заміни піддону шляхом перевертання вантажу на 180°. Це безпечно, просто та зручно. Підійде для роботи з різними продуктами та розмірами піддонів у різних галузях промисловості (фармацевтична, харчова та сфера логістики). Мобільний пристрій оснащений гелевими батареями останнього покоління, які розраховані на 8-10 годин роботи з рівнем продуктивності до 40 палет/год.

Toppy PH Advance (выставка)

Пакувальні матеріали європейської якості

Один із ключових напрямів компанії Манупакеджинг – сучасні високоякісні матеріали для пакування. На Пак Експо були представлені зразки популярних матеріалів для ефективного та безпечного пакування різнотипної продукції, які є актуальними на ринку України.

Международный форум пищевой промышленности и упаковки IFFIP. Манупакеджинг Украина на Пак Экспо в Киеве 10

Асортимент матеріалів від Манупакеджинг на виставці:

 • стретч-плівки Power з можливістю розтягування до 350 %;
 • стретч-плівки для автоматичного пакування (товщиною 7, 8 мкм);
 • стретч-плівки для ручного пакування (товщиною 5, 6, 7, 8 мкм);
 • палетна сітка для ручного та автоматичного пакування;
 • термозбіжна ПОФ-плівка;
 • клейкі стрічки для ручного та автоматичного пакування;
 • малярна стрічка;
 • клейка стрічка “carry-handle” для формування ручок на упаковках з водою.

Усі представлені продукти сертифіковані та чудово зарекомендували себе у сфері пакування на багатьох виробничих майданчиках в Україні. Завдяки якісному складу сировини, високотехнологічному виробництву на сучасному обладнанні матеріали відрізняються своєю економічністю, безпекою та надійністю.

Команда Манупакеджинг активно розвиває ринок пакувальних технологій, впроваджуючи інновації та сучасні системи. Пак Експо є чудовою платформою для демонстрації пакувальних рішень, що зарекомендували себе в Європі та Україні, а також можливістю налагодження партнерських взаємин з виробниками.

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

   Залишіть, будь ласка, свої контакти.

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.