Логістична упаковка

Логістична упаковка

29.10.2022

Головна функція логістичної упаковки — захист вантажів. Правильна, надійна та безпечна фіксація продуктів на піддонах запобігає їх псуванню та дозволяє підтримувати необхідні параметри під час перевезень. Для збереження високої якості логістичних послуг та виробничих процесів оптимальний підбір функціоналу має велике значення.

Компанії прагнуть доставляти свої вантажі в цілості, швидко та відповідно до стандартів якості. Це ключове питання підтримки високого рівня конкурентоспроможності та мінімізації витрат. Завдяки ретельному логістичному плануванню, з урахуванням усіх необхідних процесів, формується правильний підбір упаковки, яка є однією з головних ланок всього логістичного ланцюжка. Вона виконує багато функцій та “адаптується” до конкретної виробничої лінії для гарантії успішної доставки продукту клієнтові.

До логістичних функцій упаковки відносять:

 • захисну;
 • складську;
 • транспортну;
 • маніпуляційну;
 • інформаційну;
 • утилізаційну.

Функції упаковки в логістиці визначають результативність маніпуляційних, транспортних та складських заходів, придатність товарів до механізації та автоматизації виробничих процесів. Правильна систематизація обліків та всіх аспектів, правильний вибір необхідних пакувальних процесів значно знижує логістичні витрати та підвищує рівень продуктивності компанії.

Види та особливості

У сучасних умовах торгівлі існує безліч видів логістичної упаковки, які стрімко “пристосовуються” до продукту для більш ефективного захисту вантажів та оптимізації виробництва. Багато в чому вибір залежить від розмірів та особливостей конкретної продукції, поставлених завдань виробництва та маркетингових цілей. Це допомагає полегшити організаційні процеси та дозволяє краще захистити вміст упаковки.

Оптимізація складських та виробничих робіт націлена на економію коштів. Це один із головних факторів, які актуальні сьогодні. Сучасні рішення спрямовані на зменшення споживання пакувальних матеріалів за рахунок більш точної та стабільної автоматизованої фінальної стадії виробництва. Автоматизація допомагає скоротити витрати на робочу силу та при цьому підвищити рівень якості.

Багато вантажів мають свою особливість під час перевезень. Вони відрізняються зовнішнім виглядом, вагою та іншими параметрами. Деякі крихкі продукти, товари що б’ються, потребують особливого делікатного підходу й кріплення під час перевезень. У разі наявності важких виробів упаковка має бути міцною і може складатися з різних видів піддонів, коробок та кошиків (залежно від конкретних вантажів) для забезпечення необхідної стійкості під час транспортування. Для зручної виїмки операторами та навантажувачами специфічних видів вантажів їх забезпечують спеціальними ручками, сепараторами або вставками.

Акуратна упаковка є запорукою високої якості та потребує використання високоякісних надійних систем та матеріалів. Компанія «Манупакеджинг Україна» має успішний досвід впровадження сучасних пакувальних технологій для збільшення продуктивності бізнесу. Команда фахівців допоможе підібрати потрібний пакувальний матеріал та обладнання для задоволення потреб замовника та підвищення конкурентоспроможності компанії на ринку.

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

   Залишіть, будь ласка, свої контакти.

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.