GT-One+ — надійний акумуляторний стрепінг-інструмент для пластикових стрічок

GT-One+ — надійний акумуляторний стрепінг-інструмент для пластикових стрічок

15.09.2023

Вступ

У сфері сучасних пакувальних рішень ручні акумуляторні стреппінг-інструменти активно займають свою нішу в різних галузях промисловості. Завдяки мобільності та ергономічності ці пристрої активніше використовують не лише малі та середні виробництва, а й великі гравці. На ринку пакувального обладнання величезний вибір ручних стреп-машинок з різними конфігураціями від різних виробників, які регулярно оновлюють свій асортимент та пропонують нові інноваційні технології. Серед високопродуктивних ручних систем із батареєю варто звернути особливу увагу на досягнення італійського бренду Siat, які зуміли вивести свою продукцію на новий досконалий рівень. Лінійка інструментів із серії GT зарекомендувала себе як надійне, компактне та багатофункціональне обладнання, яке забезпечує професійні цикли обв’язки навіть у найсуворіших промислових умовах.

SIAT GT-ONE+

Новий рівень автоматизації

GT-One Plus – ручний автоматизований акумуляторний стреппінг-інструмент для пластикових ПП/ПЕТ стрічок. Універсальна обв’язка в автоматичному, напівавтоматичному режимах стає більш зручною і простою, а завдяки додатковому режиму “Soft” можна працювати без пошкоджень навіть із крихкими виробами. Одним натисканням кнопки виконується повний цикл обв’язування. Машинка проста у використанні та легко налаштовується під конкретні завдання. Завдяки ідеально збалансованому дизайну конструкції пристрій може виконувати як вертикальне, так і горизонтальне пакування. Безщітковий двигун машини не потребує технічного обслуговування і живиться від новітнього літій-іонного акумулятора.

GT-One+ — надійний акумуляторний стрепінг-інструмент для пластикових стрічок

Особливості стрепінг-інструменту GT-One+:

 • Висока швидкість натягу стрічки (до 13 м/хв)
 • Дуже легкий інструмент (3,7 кг із батареєю)
 • Універсальна ширина стреп-стрічки (10-16 мм)
 • М’який режим Soft для роботи з крихкою продукцією
 • Надміцний пластиковий АВС-корпус із ручкою з натурального каучуку
 • Цифровий дисплей з параметрами, що відображаються (сила натягу, час зварювання, рівень заряду акумулятора)
 • Режими роботи: автоматичний, напівавтоматичний, ручний та Soft
 • Безщітковий двигун з енкодером
 • Максимальний натяг на упаковці — 2750 N
 • Кнопка плавного пуску
 • Зручна система виймання акумулятора
 • Знімний кожух для швидкого обслуговування
 • Ергономічний важіль відкривання
 • Стабільна робота завдяки технології літій-іонних акумуляторів
 • Можливість блокування клавіатури для підвищення безпеки

Безмежний контроль

Siat GT-One+ розроблений відповідно до основних принципів Siat: ідеальний баланс, відмінна керованість, надійність та міцність. Відмінні механічні властивості обладнання можливі завдяки більш мініатюрним і легким деталям, що пропонують нижче споживання енергії, меншу вагу, меншу інерцію та кращий контроль натягу без необхідності змащування рухомих елементів.

siat gt-one+

Більше циклів на одному заряді

Новий літій-іонний акумулятор Akku Power SP3 14.4 Vdc – 4.0 Ah Li-Ion гарантує до 300 циклів обв’язування на одному заряді. Потужність та висока енергія акумулятора дозволить працювати без зупинки.

 

gt-one+ siat

Зарядний пристрій для батареї забезпечить захист порогових значень температури і внутрішнього тиску елементів, що заряджаються, для підвищення якості та збільшення їх терміну служби. Зручна система вилучення дозволяє легко і без пошкоджень діставати пристрій зарядки навіть у рукавичках.

Зручний інтерфейс та цифровий дисплей

Виробник продовжує розвивати свою концепцію простих та інтуїтивно зрозумілих панелей управління. На цій машинці встановлена цифрова панель, яка дозволяє налаштовувати режими роботи обладнання (автоматичний, напівавтоматичний та Soft). Для оператора відкривається можливість індивідуально та точно налаштувати роботу машини навіть для найвибагливіших упаковок. Доступна функція керування силою натягу стрічки та часу зварювання. Дисплей також відображає рівень заряду акумулятора. Світлові індикатори допоможуть орієнтуватися, у якому режимі зараз апарат.

siat gt-one+

Зручні кнопки, які відповідають за зварювання та натяг, розташовані таким чином, щоб їх не можна було сплутати. Розібратися з такою панеллю управління буде нескладно навіть новачкові.

Ергономічний дизайн

Siat продовжує впроваджувати сучасні рішення в проєктуванні нових інструментів, збільшуючи їхню продуктивність і роблячи їх більш зручними, простими у користуванні та легкими. Завдяки використанню маловагових якісних матеріалів для створення механізмів компанії вдалося значно зменшити загальну вагу інструментів, при цьому відсутня необхідність у постійному обслуговуванні та змащуванні компонентів машинки. GT-One Plus працює тихо та безпечно.

Gt-One plus

Ручка з натурального каучуку забезпечує максимальне зчеплення та виключає ковзання руки під час експлуатації. Міцна пластикова кришка надійно захищає
пристрій всередині від пилу та бруду. Компоненти з нержавіючої сталі запобігають виникненню іржі, збільшуючи довговічність техніки.

GT-ONE PLUS

Усі необхідні кнопки захищені від проникнення вологи, розташовані в потрібному місці для зручності користування. Загалом Siat у цій моделі продовжує традицію використання виключно перевіреної концепції дизайну GT-One.

Переваги

Ручний стреппінг-інструмент з акумулятором стає незамінним помічником не тільки на складі, а й у важкодоступних місцях, де неможливо обв’язати продукцію за допомогою стаціонарних машин. Механічні пристрої не такі продуктивні, а пневматичні — не такі мобільні. GT-One+ обв’яже швидко та з потрібною силою натягу. Можливість підібрати стрічку потрібної товщини та ширини, а також налаштувати навіть м’яку упаковку для делікатних товарів. Це надійний, безпечний та автоматизований пристрій для оптимальної роботи в різних сферах діяльності.

Манупакеджинг Україна, офіційний дистриб’ютор Siat, допоможе підібрати найкращу модель стреп-машинки для бізнесу, допоможе з ремонтом, заміною деталей та обслуговуванням.

В огляді було використано таке пакувальне обладнання:

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

   Залишіть, будь ласка, свої контакти.

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.