DHL, Philip Morris та Манупакеджинг – закритий цикл транспортного пакування в Німеччині

DHL, Philip Morris та Манупакеджинг – закритий цикл транспортного пакування в Німеччині

8.08.2023

Вступ

Один із найбільших логістичних центрів тютюнових виробів для IQOS в аеропорту Галле (Лейпциг) відвідав прем’єр-міністр Вільної держави Саксонія з метою ознайомитися з процесом транспортного пакування на окремих станціях логістичного центру площею 6 000 м².

Philip Morris у Лейпцигу працює пліч-о-пліч з партнером із логістики DHL Supply Chain, що відображає тісну та довірчу співпрацю між двома компаніями.

“Як провідний партнер у галузі логістики, ми вже багато років підтримуємо Philip Morris, надаючи розширені рішення для складського зберігання, логістики та виконання замовлень. Розташування в Лейпцигу відіграє центральну роль як високопродуктивний та інтегрований центр розподілу торгівлі для Європи,” — пояснює Карстен Шварц, головний виконавчий директор DHL Supply Chain Germany & Alps.

DHL, Philip Morris и Манупакеджинг — закрытый цикл транспортной упаковки в Германии

Прагнучи до “бездимного майбутнього”, компанія Philip Morris за кілька років пережила найбільшу трансформацію у своїй історії . Новий логістичний центр IQOS у Лейпцигу є центральною частиною цього процесу. Фулфілмент-хаб – це найважливіше місце для логістики цих пристроїв у Європі та один із найважливіших вузлів для роботи із замовленнями. Завдяки цим інвестиціям Philip Morris розраховує на розташування в Саксонії, де сприятливе середовище для інноваційних рішень та майбутньої трансформації компанії в галузі бездимних тютюнових продуктів.

Цілі циклічного пакування

Для успішної роботи з вантажами компанії зацікавлені у співпраці з виробниками та постачальниками пакувальних технологій, які забезпечать повний спектр послуг із пакування та створять закриту систему стійкості виробництва:

 • Збір відходів
 • Переробку сировини
 • Створення вторинної плівки

Світ стикається з дефіцитом ресурсів, що зростає. Циклічний підхід до пакування і поліпшення використання матеріалів принесе довгострокові фінансові вигоди і забезпечить бізнесу стабільну надійність поставок при одночасному скороченні відходів. Philip Morris планує до 2025 року повністю перейти на транспортну упаковку, що переробляється.

Цели циклической упаковки

Поставлено чітку мету перед командою Манупакеджинг проаналізувати обсяги виробництва, щоб потенційно забезпечити необхідною кількістю пакувальних матеріалів логістичні центри у Лейпцигу для здійснення безпечного та екологічного транспортного пакування замовлень.

Наша глобальна дистриб’юторська мережа з виробничою потужністю понад 150 000 тонн забезпечує понад 15 000 клієнтів плівкою преміум-класу. Асортимент Манупакеджинг включає будь-яке рішення для машинної упаковки. Виробляються сучасні, міцні і 100% плівки, що переробляються, будь-якої товщини. Завдяки виробничим потужностям переробного заводу Манупакеджинг у Лейпцигу переробка та створення вторинної плівки здійснюється швидше, а завдяки логістиці — економічніше, порівняно з іншими компаніями.

Конструкція взаємодії з логістичними центрами досить проста:

 1. Поставляємо матеріал для машинного пакування
 2. Збираємо відходи від нашої сировини
 3. Переробляємо відходи та створюємо нові матеріали для пакування

У результаті отримуємо замкнутий цикл пакування, який значно економить матеріали та сприятливо впливає на довкілля. Раціональний перерозподіл ресурсів — тренд, який у майбутньому буде ще актуальнішим і вигіднішим.

Цели циклической упаковки

Deutsche Post DHL Group – провідний світовий постачальник логістичних послуг

Міжнародна компанія DHL займається експрес-доставкою логістичних вантажів по всьому світу. Є глобальним гравцем на ринку торгівлі та об’єднує величезну кількість фахівців.

Deutsche Post DHL Group — ведущий мировой поставщик логистических услуг

Головна мета DHL – бути найкращим вибором для клієнтів, співробітників та інвесторів по всьому світу.

З цією метою Deutsche Post DHL Group концентрується на зростанні свого прибуткового основного логістичного бізнесу та прискорює цифрову трансформацію у всіх сферах своєї діяльності. Завдяки стійкому підприємництву та прихильності до захисту навколишнього середовища група зробила істотний внесок у розвиток технологій зі зменшення відходів і прагне до 2050 року досягти логістики з нульовим рівнем викидів.

У Deutsche Post DHL Group працює близько 550 000 осіб у більш ніж 220 країнах світу. У 2019 році обсяг продажу групи перевищив 63 мільярди євро. Компанія є провідним постачальником поштових відправлень та посилок у Європі. Пропонує комплексний портфель послуг з доставки посилок, міжнародної експрес-доставки, вантажних перевезень, управління ланцюжками поставок та рішень для електронної комерції.

Deutsche Post DHL Group — ведущий мировой поставщик логистических услуг

DHL – “логістична компанія для всього світу”. Заснована у США та функціонує з 1969 року. Один із лідерів у галузі експрес-доставок. Активно розширює регіони свого впливу та володіє власним центром інновацій для створення гнучких та екологічних рішень у сфері логістичної доставки.

Philip Morris International – провідна міжнародна тютюнова компанія

Найбільша у світі американська компанія з виробництва сигарет, яка випускає свою продукцію на 46 фабриках та представлена у 180 країнах. У Німеччині компанія функціонує з 1970 року і має частку ринку 38 %.

Philip Morris International — ведущая международная табачная компания

Виробник тютюнових виробів Philip Morris пишається високою якістю своєї продукції та контролює її завдяки більш ніж 250 параметрам. Є виробником бездимних пристроїв IQOS з відвантаженням 69,6 млн одиниць. Ці системи нагрівання тютюну значно зменшують ризики для здоров’я людини порівняно з сигаретами (за версією деяких міжнародних експертів), зменшуючи вплив шкідливих хімічних речовин.

Philip Morris International starts production of HEETS in its Otopeni factory - Business Review

У 2023 році компанія заявила про поступову відмову від виробництва сигарет та збільшення виробництва менш шкідливих продуктів. Кількість проданих тютюнових стіків для IQOS лише у 2019 році зросла на 44,2 %.

Philip Morris International — ведущая международная табачная компания

Компанія активно інтегрує принципи безпечного та екологічного виробництва у свою діяльність, фокусуючи увагу на використанні у своїх продуктах матеріалів, що переробляються, для подальшого сталого розвитку бізнесу.

Повністю перероблювані стретч-плівки від Манупакеджинг для надійного логістичного пакування замовлень

Манупакеджинг у Німеччині активно просуває ідею безпечної та екологічної упаковки, яка дозволяє заощадити ресурси та придатна до вторинної переробки. Стретч-плівки високої європейської якості власного виробництва використовують на багатьох великих підприємствах для фінального та транспортного пакування. Вони відрізняються високою міцністю на розрив та еластичністю, що дозволяє обмотувати вантажі на піддонах за допомогою палетопакувальників, розтягуючи матеріал і таким чином зменшуючи кількість його використання.

Логістична упаковка потребує сучасного захисту. Матеріал від Манупакеджинг ідеально лягає на краї палети та огортає продукцію, створюючи герметичний шар для ефективного утримання та захисту продуктів від негативного впливу навколишнього середовища.

Стретч-плівки від Манупакеджинг з рівнем престретч до 350 % на високопродуктивному обладнанні зі спеціальною моторизованою кареткою допоможуть заощадити компанії до 45 % сировини, що дуже вигідно за великих обсягів виробництва.

Для пакування продуктів IQOS використовується короб. Коробки розміщуються на піддонах і обмотуються плівкою за допомогою палетопакувальників. У результаті палети складуються та готуються до транспортування. Головне завдання транспортного пакування плівкою – захист вантажу під час переміщень.

100 % перерабатываемые стретч-пленки от Манупакеджинг для надежной логистической упаковки заказов

Переваги машинних стретч-плівок Манупакеджинг:

 • тонка співекструдована стретч-плівка з поліетилену (LLDPE);
 • повністю переробляється;
 • попереднє розтягування становить 350 %;
 • підходить для пакування будь-якого виду продукту;
 • високий рівень механічної стійкості до розриву;
 • рівень проколів ★★★★★★★;
 • висока прозорість та м’якість;
 • підходить для високошвидкісного обмотування;
 • економія до 45 %;
 • знижує негативний вплив на довкілля;
 • підходить для харчових та нехарчових продуктів;
 • є стандартні та індивідуальні розміри матеріалу;
 • підходить для вантажів із гострими кутами.

У складі плівки міститься 50 % відновлюваної сировини, одержаної з побічних продуктів промисловості. Матеріал демонструє стабільне обмотування на всіх рівнях палети та не рветься по краях. Це перевірене та вигідне рішення для безпеки товарів.

Манупакеджинг гарантує своєчасне постачання та підтримку виробництв, забезпечуючи професійні комунікації на найвищому рівні.

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

   Залишіть, будь ласка, свої контакти.

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.