BandAll TRLS: гнучка, модульна та ефективна комплектація

BandAll TRLS: гнучка, модульна та ефективна комплектація

16.10.2023

Вступ

Компанія Bandall розробила нову повністю автоматичну пакувальну машину TRLS. Ця модульна модель є відповіддю на загальне прагнення до автоматизації, гнучкості та підвищення ефективності. Часто через нестачу персоналу на фасувальних, пакувальних підприємствах та в цехах саме цей спосіб обандеролювання дозволяє заощадити на пакувальному матеріалі та енергоспоживанні. Якщо порівняти з термозбіжною плівкою, економія може досягати 80 %.

Легкість використання

Bandall TRLS надзвичайно гнучка у використанні. Це пов’язано з різноманітними зручними функціями, за допомогою яких машину можна легко налаштувати для пакування широкого спектру харчових і нехарчових продуктів. Машина підійде для багатьох сфер діяльності та запакує різнотипну продукцію практично будь-якої форми. Обладнання для роздрібної та готової упаковки, а також для створення рекламної упаковки.

Регульованість

Просте та легке регулювання напрямних подавального конвеєра та штовхачів сервоприводу, які керують подачею продукту до обв’язувальної арки. Налаштуйте процес бандажу під свої запити.

trls bandall

bandall примеры

Гнучкість

Крім того, сама бандажна арка є взаємозамінною лише за кілька дій. Це практично для можливого технічного обслуговування, а також у тому випадку, якщо в арці необхідно звільнити місце для смуги зовсім іншої ширини. Ще більше гнучкості досягається завдяки додаванню принтера. Це дозволяє друкувати на бендінг-стрічці змінну інформацію під час процесу обв’язування. Цей різноманітний та гнучкий спосіб передачі інформації дозволяє заощадити матеріальні витрати незалежно від того, що використовується як обв’язувальний матеріал — папір чи плівка. Крім того, жоден надлишок матеріалу не перетворюється на відходи.

bandall trls особливості

TRLS є частиною оновленої лінійки повністю автоматичних машин. Інновації торкнулися ряду деталей в області швидкості, зручності використання, надійності та гнучкості.

Манупакеджинг – офіційний дистриб’ютор продукції BandAll в Україні

Завдяки взаємодії з виробником команда Манупакеджинг в Україні забезпечує підприємства надійним сервісом обслуговування пакувальних машин BandAll, що дозволяє підтримувати високий рівень продуктивності та якості функціонування автоматичних і напівавтоматичних систем.

bandall машины

Маючи прямий доступ до оригінальних запчастин та компонентів, вдається звести до мінімуму простої та непередбачувані неполадки машини. Купуючи продукцію BandAll, компанії впевнені у безпеці та надійності їхньої продукції.

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

      Залишіть, будь ласка, свої контакти.

      Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.