Автоматизація лінії із заклеювання коробів. Перехід із ручного на напівавтоматичне пакування. Де купити клейку скотч-стрічку?

Автоматизація лінії із заклеювання коробів. Перехід із ручного на напівавтоматичне пакування. Де купити клейку скотч-стрічку?

14.08.2023

Вступ

Короб — найпопулярніший вид тари в Україні, і багато компаній використовують ручне пакування за допомогою диспенсера для роботи з ним. Це простий спосіб заклеїти невелику кількість коробів. Логістичні центри, харчові, нехарчові виробництва та маркети наймають безліч співробітників для формування та заклеювання гофрокоробів з продукцією всередині. При цьому багато хто досі вважає, що переходити на напівавтоматичне обладнання невигідно і занадто дорого. Але це не так. Ми порівняємо ручне та машинне пакування, виділивши їх основні переваги та недоліки.

Автоматизація лінії із заклеювання коробів

Основні переваги ручного заклеювання коробів полягають у простоті рішення і відсутності великих витрат (при роботі з диспенсером). Оператор поміщає скотч-стрічку в пристрій і вручну формує та заклеює коробки. Якість упаковки безпосередньо залежить від людського фактора та досвіду оператора. Процес здається нескладним, але при щоденній та інтенсивній роботі збільшується кількість браку, використовується зайвий матеріал та швидкість заклеювання не завжди може бути на високому рівні.

Керівники підприємств часто не схильні до оптимізації та технологічних змін, тому для них такий спосіб пакування прийнятний. Проте прогрес не обходить стороною навіть малі компанії, а конкурентна вразливість на ринку змушує власників задуматися про вдосконалення пакувальної лінії для підвищення ефективності та безпеки складської логістики. Особливо коли виробник по сусідству покращує обладнання, демонструє значне підвищення продуктивності та зниження витрат.

Автоматизация линии по заклейке коробов. Переход с ручной на полуавтоматическую упаковку. Где купить клейкую скотч-ленту?

Наскільки ефективне напівавтоматичне заклеювання коробів, якщо порівняти його з ручним?

Оптимізація пакувальних процесів. Перехід на напівавтоматичні формувальники та заклеювачі коробів

Сучасні напівавтоматичні рішення для бізнесу у сфері упаковки допомагають значно підвищити рівень якості та знизити кількість браку. Також однією з переваг варто відзначити зменшення необхідності використовувати ручну силу операторів. Стабільність формування та заклеювання зростає в рази. Одна машина здатна за продуктивністю замінити двох працівників. Завдяки високій точності нанесення клейкої стрічки на шов короба кількість витрат на пакувальний матеріал значно знижується. Правильно налаштувавши всі необхідні операції на панелі управління, відрегулювавши тиск (за можливості), оператору лише необхідно подати короб і проконтролювати, щоб цикли заклеювання здійснювалися належним чином. Основні дії щодо утримання коробки, її заклеювання знизу або зверху (або одночасно) здійснює обладнання.

Автоматизация линии по заклейке коробов. Переход с ручной на полуавтоматическую упаковку. Где купить клейкую скотч-ленту?

У загальній лінії заклеювача з формувальником оператору достатньо лише подати заготовку, після її розкриття та склеювання низу короба наповнити його продукцією та подати тару в зону склеювання заклеювача. На виході отримуємо ідеально упаковану коробку. Напівавтоматичні машини здатні забезпечити рівень продуктивності до 1000 коробів на годину та більше. Оснащені ручним або автоматичним регулюванням розміру короба. Завдяки широкому асортименту можна підібрати модель під конкретні завдання виробництва: від бюджетних простих пристроїв до високотехнологічних машин відповідно до концепцій Industry 4.0 та IoT. Можна вибрати машину з головками для скотч-стрічок шириною 50 або 75 мм.

Автоматизация линии по заклейке коробов. Переход с ручной на полуавтоматическую упаковку. Где купить клейкую скотч-ленту?

Переваги напівавтоматичного заклеювання та формування коробів:

 • Висока продуктивність
 • Стабільність
 • Економічність
 • Безпека
 • Гнучкість налаштувань

При виборі машинної клейкої стрічки для формувальників і заклеювачів коробів важливо звернути увагу на клейове покриття та технічні характеристики матеріалу (ширину стрічки, товщину стрічки та товщину клейового покриття, загальну довжину і довжину намотування, рівень утримуючої сили та опір розтягуванню, подовження та початкову клейкість). Це дозволить підібрати оптимальний варіант для роботи з конкретним типом гофрокороба і забезпечить кращий показник склеювання, який підходить виробнику.

Де купити клейку скотч-стрічку?

На ринку України доступний великий асортимент машинних скотч-стрічок з будь-якими характеристиками та особливостями на вибір. Манупакеджинг Україна пропонує клейкі скотч-стрічки, шириною стрічки 48-72 мм, власного виробництва для напівавтоматичного обладнання. Купити скотч-стрічки оптом можна на сайті Манупакеджинг або за телефоном: 0 800 33 04 07.

Переваги машинноъ скотч-стрычки Манупакеджинг

Є можливість придбати оптом:

 • скотч на основі синтетичного каучуку (хот-мелт).
 • скотч на основі акрилового клею.

Акрилові скотч-стрічки універсальні і можуть використовуватись як для ручного, так і для машинного пакування.

Замовте безкоштовний тест машинної скотч-стрічки на обладнанні Siat на своєму виробництві або в шоурумі Києва. Зверніться до нашого менеджера для уточнення деталей.

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

   Залишіть, будь ласка, свої контакти.

   Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.