Автоматичне групове пакування у термозбіжну плівку з боковою подачею продукції. Серія ВР від Smipack. Пакування снеків

Автоматичне групове пакування у термозбіжну плівку з боковою подачею продукції. Серія ВР від Smipack. Пакування снеків

29.04.2024

Вступ

Для великих виробництв України у харчовому секторі важливо швидко, безпечно та економічно пакувати свою продукцію для подальшого її вигідного  розміщення у маркетах. Використовуючи термозбіжну плівку та високошвидкісне обладнання, компанії можуть не тільки виконати план з пакування необхідних обсягів продуктів, але й отримати високий рівень ефективності, оптимізувати складські процеси та захистити вантажі.

Компанія Smipack пропонує для виробників у різних сферах діяльності практичні автоматичні рішення щодо групового пакування різнотипної продукції. Серія блочних термопакувальників BP — універсальні напівавтоматичні та автоматичні моделі, які оснащені поперечними звареними ножами та відрізним ножем, підходять для роботи з каністрами, пляшками, стопками товарів, банками та іншою продукцією. Системи цієї серії відрізняються зручною блочною конструкцією та наявністю коліс. Їх можна легко переміщувати у потрібне місце. Завдяки простому доступу до електричних схем обслуговування машини операторами не матиме особливих труднощів. Моделі оснащені сучасною системою безпеки, що значно знижує можливість пошкодження продуктів або заподіяння шкоди операторам.

smipack bp

Серед переваг серії BP варто відзначити роботу з предметами довжиною до 2 метрів, швидке налаштування режимів та зміни формату, захисний датчик на зварному ножі, легке підлаштування до лінії та вибір оптимального темпу руху конвеєра. Виробник пропонує широкий асортимент аксесуарів та опцій, які допоможуть максимально ефективно функціонувати на виробництві. Продуктивність систем – до 25 упаковок за хвилину.

Групове пакування снеків за допомогою моделі BP802AR 350Z

Групове пакування продукції в термозбіжну плівку дозволяє не тільки об’єднати товари для їх подальшого більш зручного складування, зберігання та транспортування, а й забезпечити економію матеріалів, захист від вологи та пилу. Її легко ідентифікувати на полицях маркетів, а продавцям не важко розсортувати групу товарів для одиничних продажів. Багато виробників не лише в Україні активно використовують цей вид групування продуктів. Він простий та економічний. Має низку переваг: легка ідентифікація, простота складування, швидке відкриття (за потреби), легка реалізація товарів групами та утилізація.

Групповая упаковка снеков

На відео здійснюється групова упаковка снеків у картонних коробках по 320 г. В одній групі 6 штук, які автоматично подаються, сортуються, обмотуються термозбіжною плівкою, розрізаються і усаджуються на машині BP802AR 350Z. У результаті виробництво отримує високошвидкісну та стабільну групову упаковку продуктів у термозбіжну плівку.

Групповая упаковка снеков 2

Блочний термопакувальник із бічним конвеєром під кутом 90° та автоматичним сортуванням. Регулювання швидкості роботи термотунелю здійснюється інвертором. Подача плівки моторизована, модель оснащена пневматичним штовхачем. Обрізання плівки відбувається за допомогою “холодного” ножа з пневмоприводом. Управління апаратом на РК-панелі із системою Flextron та пам’яттю до 20 програм. У модель вбудовано пристрій охолодження предмета та система автоматичного відключення термотунелю. Модель компактна та проста в обслуговуванні.

Групповая упаковка снеков 3

Більш детальну інформацію про продукти Smipack та ідеальне рішення для бізнесу можна уточнити у менеджера Манупакеджинг Україна.

Залишайтеся в тренді пакувальних рішень! Підпишіться на наші новини!

      Залишіть, будь ласка, свої контакти.

      Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.